Yeniler

Bize Destek Olun !

1. Reklamları Engellemeyin

Tarayıcınızda kullandığınız AdBlock eklentisini blogum için pasif hale getirin. Ve sizden ricam her girmenize bir kere de olsa reklamlara tıklayın. Bu şekilde bana maddi destekte bulunmuş olacaksınız.

2. Yorum Yazın

Paylaşmış olduğum yazılarıma yorum geldiğinde mutlu oluyorum.Yazdığım yazılara konuyla ilgili fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazmanız benim için çok büyük bir destek olacak.

3. Abonem Olun

Yazılarıma e-posta ile abone olabilirsiniz. Bu şekilde paylaşmış olduğum her yeni yazıdan haberdar olacaksınız. Mail olarak gelen bağlantıya tıklayarak okumanız bana büyük bir destek sağlayacak.

4. Sosyal Medya Hesaplarımı Takip Edin

Facebook sayfamı beğenerek, Twitter’da takipçim olarak, Google+ sayfamı çevrelerinize ekleyerek, İnstagram hesabımı takip ederek, Tumblr blogumu takip ederek, Linkedin hesabımı takip ederek de bana destek olmanız mümkün. Hem de yeni yazılarımdan haber olabileceksiniz.

Facebook - Twitter - Google+ - İnstagram - Tumblr - Linkedin

5. Yazılarımı Paylaşın

Blogumda paylaştığım tüm yazılarda ve blogun en sol tarafında ( mobilde en aşağıda ) sosyal paylaşım sitelerine ait butonlar bulunuyor. Eğer burada bulunan sosyal paylaşım sitelerinde ( Facebook, Twitter, Google+ gibi ) hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak yazılarımı paylaşmanız da bana oldukça destek sağlayacaktır.

Şimdiden destekleriniz için çok teşekkür ederim
Mobil Merkezim Blog Yazarı
Bize Destek Olun ! Bize Destek Olun ! Reviewed by Amatör Sesler on Ekim 31, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorum Yazarken ;
1) Saygı ve Ahlâk Çerçevesi İçerisinde Yorum Yapmaya Dikkat Edelim...
2) Türkçe İmla Kurallarına Uymaya Çalışalım...
3) Yorumunuzun Konuyla İlgili Olmasına Dikkat Edelim...

Blogger tarafından desteklenmektedir.